Wywóz Śmieci i Odpadów Budowlanych

Masz problem ze Śmieciami lub Odpadami? Skontaktuj się z Nami!

Drobny remont domu, większa przebudowa domu, skomplikowany projekt budowlany czy może po prostu chcesz posprzątać?

Nasza ekipa we wszystkim Ci pomoże i rozwiąże Twoje problemy! Tanio, szybko i bezproblemowo pozbędziemy się niepotrzebnych śmieci i odpadów z twojego terenu czy mieszkania. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wywozu gruzu, odpadów budowlanych, jak i gabarytów w postaci mebli lub innego ciężkiego sprzętu. Razem z Wywozimy Wszystko pozbędziesz się wszystkiego co zbędne!

Nasza firma od ponad 20 lat zapewnia profesjonalne usługi z dziedziny wywozu śmieci i odpadów w Krakowie i okolicach. Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu w branży wywozowej oraz wykwalifikowanej  kadrze pracowniczej stale wdrażamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania, dopasowane odpowiednio do danej sytuacji. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów, które mają ładowność do 4 ton oraz kubatury od 8m³ do 24m³.

Firma Wywozimy Wszystko przykłada ogromną wagę do ekologii i ochrony środowiska. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która pozbywa się wszelkich odpadów w sposób rzetelny i najbezpieczniejszy dla naszej planety. Wybierając naszą firmę masz gwarancję bezpieczeństwa i 100% pewności, że wywiezione odpady i gruz trafią w odpowiednie miejsce.

Bliski kontakt z Klientem pozwala nam zrozumieć Wasze wymagania i potrzeby, jednocześnie dając nam możliwość ciągłego doskonalenia świadczonych usług w dziedzinie wywozu odpadów. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, cechujemy się terminowością, szybkością i skutecznością w wykonywanych usługach!

OFERUJEMY: Wywóz odpadów i śmieci w workach oraz Wywóz śmieci i odpadów pojazdem.

NIE OFERUJEMY: Konternerów oraz BigBagów

Wywóz Samochodem vs Kontener

Wywóz Samochodowy

 Elastyczne rozwiązanie – wywóz samochodowy można zastosować w każdym przypadku. Zadanie ułatwia różnorodność naszego sprzętu i pojazdów – dotrzemy do każdego, nawet trudno dostępnego miejsca!

 Korzystne dla portfela – u nas płacisz tylko za ilość odpadów/gruzu, a nie za rozmiar samochodu! Cena pozostaje stała niezależnie od trudności zastanych na miejscu. Wysokie piętro, brak windy, wąska klatka schodowa to nie zmienia ostatecznych kosztów usługi.

 Mniej formalności – przy wywozie samochodu nie potrzebujesz załatwiać żadnych pozwoleń. Nie marnuj swojego cennego czasu na zbędną papierkową robotę.

 Oszczędność czasu i energii – wszystko wyniesiemy za Ciebie! Nie musisz marnować cennego czasu i obciążać swojego ciała wynoszeniem gruzu i odpadów, ponieważ worki z gruzem potrafią być naprawdę ciężkie. 

Kontener

 Mała elastyczność – wiele miejsc nie posiada fizycznej możliwości zastosowania kontenera – ma to znaczenie szczególnie przy remontach w miastach, gdzie zabudowanie jest po prostu gęstsze.

 Często nieekonomiczne – takie rozwiązanie wiąże się z koniecznością wybrania kontenera w odpowiednich rozmiarach. Płacisz za cały kontener, niezależnie od stopnia jego zapełnienia. Kontenera nie można też przeładować, co może generować dodatkowe i zbędne koszty wywozu gruzu i innych odpadów.

 Dodatkowe formalności – użycie kontenera może wiązać się z potrzebą załatwienia dodatkowych pozwoleń od odpowiednich urzędów. Co więcej, nie można tego zrobić telefonicznie, bądź korzystając z Internetu.

Możliwe opóźnienia – potencjalne problemy z uzyskaniem pozwoleń – mogą przełożyć się na przedłużenie prac remontowych, powodując niepotrzebny stres.

Cennik

Na chwile obecną nie posiadamy cennika, ponieważ do każdego klienta podchodzimy w sposób inwidualny, a każde zlecenie jest inne. Wstępną wycenę można uzyskać poprzez rozmowę telefoniczą, kontakt mailowy lub media społecznościowe, do czego serdecznie zachęcamy!

Co wpływa na cenę?

  • Rodzaj odpadów do wywiezienia
  • Ilość odpadów do wywiezienia
  • Odległość (TYLKO W PRZYPADKU ODLEGŁOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 30 km OD KRAKOWA!!!)

Co nie wpływa na cenę?

  • Trudności zastane na miejscu tj. piętro, brak windy itp.
  • Wykorzystywany samochód
  • Odległość (Do 30 km od Krakowa dojazd za darmo)

Dane Kontaktowe:

Numer Telefonu:

+48 518 111 654

Godziny Pracy

Od 7:00 do 20:00

Adres E-mail:

wywozimywszystko@gmail.com

Formularz Kontaktowy

4 + 8 =


Warning: Undefined array key "pages" in /home/platne/serwer38876/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181